Fatih-BuLut-Hayat Beni Vura VuraEbru-Yaşar-KaLmamGözü-DışardaGün YüzüManuş-Baba-Hasret-KapısıZiynet-SaLi-ÖmrümKezzo-Gidesim-GeLirSerdar-Ortaç-Ok-Çıkmış YaydanGülben-Ergen-Bu-Benim-HayatımNühket-Duru-MabeL-Matiz-NerdeReynme-LeilaHayırLı-CumaLarSoner-Sarıkabadayı-ÖlümüneMustaFa-Ceceli-Saçma SapanBir Gün MutlakaFaTiH-BuLuT-UstaPatRoN-GoaLBeN-FeRo-ArKaDaŞHayırLı-CumaLarŞahiN-İnaN-CeNNetteN-ÇiçeK

Harfler'de 0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z Ara

Kategoriler

Serdar-Ortaç-Ok-Çıkmış Yaydan

yine serdar ortaç ve yine süper sarkı ok çıkmış bir kere yaydan sözleri serdar ortaç ve sera tokdemir imzali bü güzel parça suan sayfamızda yerini aldı ve dinlemek isteyenleri sayfamıza bekliyoruz ok çıkmış bir kere yaydan sarkısıyla serdar ortaç sizlerle keyifli dinlemeler arkadaşlar.

.

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=_xC8VHGj42c[YOUTUBESON]
Serdar-Ortaç-Ok-Çıkmış Yaydan

Belki bu son görüşüm resmini, son gidişim yüreğinden. Perişan olacağımızı gördüm, aklım karışık. Belki ödeyemem bir vefa gibi Elbet bilirim emeğin çok Yandım sönemem, külü dağ gibi Silsem yapışık. Yalan, iftira mı bu zaman Çözsün her şeyi bu beden Aynı dağ gibi yıksan alışık Sorsan bu defa halimi, perişan apaçık Ok çıkmış bir kere yaydan Kalp yorgun fırtına kardan Bana şöyle gözün gibi davran Kalbinden vururum. Ok çıkmış bir kere yaydan Kalp yorgun fırtına kardan Neme lazım aşk vurmazsa, Sırtından vururum..

.
Etiketler:serdar-ortaç sarkıları-yeni sarkısı-ok-çıkmış-yaydan-sarkının sözleri-serdarortaç-dinle--totube müzik indir

Melis Kar - Everest