Fatih-BuLut-Hayat Beni Vura VuraEbru-Yaşar-KaLmamGözü-DışardaGün YüzüManuş-Baba-Hasret-KapısıZiynet-SaLi-ÖmrümKezzo-Gidesim-GeLirSerdar-Ortaç-Ok-Çıkmış YaydanGülben-Ergen-Bu-Benim-HayatımNühket-Duru-MabeL-Matiz-NerdeReynme-LeilaHayırLı-CumaLarSoner-Sarıkabadayı-ÖlümüneMustaFa-Ceceli-Saçma SapanBir Gün MutlakaFaTiH-BuLuT-UstaPatRoN-GoaLBeN-FeRo-ArKaDaŞHayırLı-CumaLarŞahiN-İnaN-CeNNetteN-ÇiçeK

Harfler'de 0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z Ara

Kategoriler

TuğÇe-KaNDeMiR-YeLKoVaN

tuğçe kandemir yelkovan sarkısı kadife sesiyle muazzam olmuş insan dinlemeye doyamıyor sizde tuğçe kandemirin yelkovan sarkısı ve sarkı sözlerini okumak yada sarkıyı tuğçe kandemirden dinlemek isterseniz suan sayfamıza eklenmiştir sevenlerine ve dinleyeceklere şimdiden keyifli dinlemeler dileriz.

.

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=ws04ZBG0h0I[YOUTUBESON]
TuğÇe-KaNDeMiR-YeLKoVaN

Yelkovan  şarkı sözleri ile Yıkadıkça geçmiyor, anıların izleri. Parçaladım peş peşe, söylediğin sözcükleri Pembe değil bu rüya, göre göre gerçeği Konu değil ayrılık bile bile seçmedim. Zaten yandı yüreğim. Hala niye severim. Pişman hiç değilim. Sebebi de... Sorumsuz yelkovan, saatler geçmiyor, Sokaklar yel kokan, aşıkları bekliyor. Nerede bende o talih? Şunun ettiğine bak Aşkın tarlasından ayrılık biçiyor. Yelkovan, saatler geçmiyor, Sokaklar yel kokan, aşıkları bekliyor. Nerede bende o talih? Şunun ettiğine bak Aşkın tarlasından ayrılık biçiyor.

.
Etiketler:yelkovan-tuğçe-kandemir-sarkıları-tuğçekandemiryelkovansarkısı-dinle-Gülben Ergen - Yaklaş Yaklaş

Hisler Aynası-Mevlana Sözleri